Mistrovství ČR sóla, dua - Ronov 2011

Sóla s rekvizitami

02.07.2011 13:43
Děti 4. místo Kateřina Glunclová Rondo Ronov Juniorky mladší 1. místo - Nikola Zlámalová Arabelky Holešov   6. místo - Andrea Syrová Avanti Čáslav Juniorky starší 1. místo Tereza Provazníková Oskarky Ostrov   4. místo - Kristýna Ronovská Avanti Čáslav   Seniorky 2. místo -...

Sóla klasická mažoretka

02.07.2011 13:39
Děti 1. místo - Aneta Krčmářová Lentilky Holešov   3. místo - Pavla Lancová Rondo Ronov   4. místo - Denisa Novotná Lentilky Holešov   5. místo - Tereza Daruová Rondo Ronov

Rytmická taneční dua

02.07.2011 13:38
Juniorky starší 5. místo - Aneta Poláková, Eva Auersvaldová Rondo Ronov

Duo s rekvizitami

02.07.2011 13:33
Děti 1. místo - Kateřina Lancová, Pavla Lancová Rondo Ronov Juniorky starší 1. místo - Nela Daruová, Kristýna Nováková Rondo Ronov Juniorky starší 2. místo - Michaela Procházková, Tereza Tulachová Avanti Čáslav

Duo klasická mažoretka

02.07.2011 13:20
Děti 4. místo - Tereza Daruová, Veronika Šindelářová Rondo Ronov   5. místo - Lucie Bubíková, Veronika Očadlíková Lentilky Holešov Juniorky mladší 1. místo - Michaela Vajsejtlová, Anita Vajsejtlová Dandelions Praha Juniorky starší 2. místo - Livie Francová, Adéla Tarabíková Dandelions...

Mistrovství ČR twirlingu 2011

Twirlingové teamy

08.02.2011 11:05
Juniorky 1. místo - Avanti Čáslav   Seniorky 1. místo - Twirlgirls

Dance twirl teamy

08.02.2011 10:57
Juniorky 1. místo  - Oskarky Ostrov 3. místo - Rondo Ronov Seniorky 1. místo - Oskarky Ostrov   2. místo - Twirlgirls   3. místo - Avanti Čáslav   4. místo - Xantho Žatec

Pompony

08.02.2011 10:51
1. místo - Mazlíci Hluk   2. místo - Mohelnické mažoretky   3. místo - Zik Zak Vratimov   7. místo - Motýlci Cheb

Dua

08.02.2011 10:46
Juniorky mladší 1. místo - Kateřina Burdová, Linda Kováčiková – Litvínovské mažoretky Juniorky starší 1. místo - Tereza Rejlová, Barbora Novotná – Rondo Ronov  

X-Strut

08.02.2011 10:40
Juniorky starší 1. místo - Dominika Jílková - Motýlci Cheb Seniorky 1. místo - Lenka Doleželová – Mažoretky Holešov 2. místo - Michaela Gracíková – Litvínovské mažoretky

Rytmická taneční sóla

08.02.2011 10:24
Juniorky mladší 1.místo - Veronika Kadlecová - Panenky Č.B.   2. místo - Nikola Zlámalová - Holešov   4. místo - Kristýna Ronovská – Avanti Čáslav   5. místo - Kateřina Burdová – Litvínovské mažoretky   8. – 10. Denisa Skohoutilová – TS Vergillio Kolín   12. – 14....

Sóla 2 hůlky

08.02.2011 10:22
Seniorky 3. místo - Lenka Dujková - Holešov   4. místo - Monika Šubínová - Avanti Čáslav

Sóla 1 hůlka

08.02.2011 10:02
Juniorky mladší 1. místo - Veronika Kadlecová - Panenky Č.B.   2. místo - Michaela Staňková - Modern Klatovy   3. místo - Nikola Zlámalová - Holešov   5. místo - Linda Kovačková - Litvínov   6. místo - Kateřina Burdová - Litvínov      Juniorky starší 3. místo...

Mistrovství ČR sólo, duo 2010 Ronov

Rytmická taneční dua

31.05.2010 18:30
Juniorky mladší 3. místo - Lucie Hanzalíková, Veronika Kadlecová - Panenky České Budějovice Juniorky starší 1. místo - Aneta Poláková, Eva Auersvalsová - Rondo Ronov   Seniorky 3. místo - Barbora Maťová, Lenka Dujková - mažoretky Holešov  

Dua s rekvizitami

31.05.2010 16:49
Děti 1. místo - Barbora Dušková, Anežka Pertlová - Avanti Čáslav 2. místo - Kateřina Lancová, Pavla Lancová - Rondo Ronov Juniorky mladší 1. místo - Nela Daruová, Kristýna Nováková - Rondo Ronov   4. místo - Livie Francová, Anita Vajsejtlová - Dandelions Prague Juniorky starší 2. místo...

Sóla s rekvizitami

31.05.2010 16:30
Děti 6. místo - Beata Šubínová - Avanti Čáslav   7. místo - Michaela Vajsejtlová - Mariánky Praha Juniorky mladší 2. místo - Veronika Kadlecová - Panenky České Budějovice   3. místo - Nikola Zlámalová - mažoretky Holešov   5. místo - Kristýna Ronovská - Avanti...

Dua klasická mažoretka

31.05.2010 16:04
  Děti  1. místo - Veronika Šindelářová, Tereza Daruová - Rondo Ronov   3. místo - Jana Petrowská, Jana Pertlová - Avanti Čáslav   5. místo - Lucie Zlámalová, Kateřina Lucká - mažoretky Holešov   Junior mladší 2. místo - Kateřina Dudová, Tereza Műllerová - mažoretky...

Sólo klasická mažoretka

31.05.2010 15:53
Děti 2. místo - Lenka Smýkalová - mažoretky Holešov     5. místo - Tereza Daruová - Rondo Ronov     7.-9. místo  - Denisa Novotná - mažoretky Holešov  Junior mladší 5. místo - Eliška Pelikánová - Rondo Ronov  Junior starší Aneta Mahrová - mažoretky...

MČR twirlingu 2010 Nymburk

Dua

23.01.2010 08:45
Děti   Junior mladší Lucie Hanzalíková Veronika Kadlecová Panenky ČB - 1. místo Denisa Fekiačová Th Tran Nguyenová Oskarky Ostrov - 2. místo   Nela Darunová Kristýna Nováková Rondo Ronov - 3. místo   Junior starší Kateřina Outlá Michaela Šípková Poděbrady - 1. místo Jana...

skupiny

18.01.2010 17:22
Twirlingový team Junior 1. místo Twirlgirls Poděbrady, Ronov    Dance team Junior 1. místo Oskarky Ostrov     4. místo Smíšek Hluk   Senior 2. místo Rondo Ronov      3. místo Sedmikrásky Žatec  

sóla povinná hudba

18.01.2010 17:22
Sólo 1 hůlka Děti 1. místo Michaela Staňková Modern Klatovy       2. místo Kateřina Burdová Litvínovské mažoretky     3. místo Linda Kovačíková Litvínovské mažoretky     Juniorky mladší 1. místo Tereza Provazníková Oskarky Ostrov   2. místo...

rytmická sóla

18.01.2010 17:14
Juniorky mladší Barbora Novotná - Střípky Olešnice - 1. místo   Denisa Fekiačová - Oskarky Ostrov - 2. místo   Lucie Hanzalíková - Panenky České Budějovice - 3. místo   Eva Kunzmannová - Oskarky Ostrov - 4. místo   Veronika Kadlecová - Panenky České Budějovice - 5....

Mistrovství Evropy 2009

Sestřihy

07.11.2009 17:04
 

Parade corps

07.11.2009 16:59
junior (Panenky ČB) 2. místo    Senior (Litvinovské mažoretky) 4. místo

Exhibition corps

07.11.2009 16:53
Děti (Panenky ČB) 2. místo    Senior (Pomněnky Hranice) 3. místo

MČR v twirling Nymburk 2009

Teamy

21.06.2009 11:25
Exhibition corp děti mladší Rondo Bambini Ronov - 1. místo Exhibition corp děti starší Panenky ČB - 1. místo   Oskarky Ostrov - 2. místo  Rondo II. Ronov - 3. místo Exhibition corp junior Panenky ČB - 2. místo Exhibition corp senior Pomněnky Hranice - 1. místo   Dance...

Rytmická sóla

21.06.2009 11:15
Děti Jana Čerjaniková - Ostrov 4. místo Eva Smrčková - Ostrov 7. místo Nela Darunová - Ronov 8. místo   Aneta Tarabíková - Praha 10-11. místo Juniorky mladší Denisa Fekiačová - Ostrov 1. místo Lucie Hanzalíková - Č. Budějovice - 2. místo Veronika Kadlecová - Č. Budějovice 3. místo Aneta...

Sóla, dua na povinnou hudbu

21.06.2009 10:59
Juniorky mladší Lucie Hanzalíková - Č. Budějovice - 1. místo Veronika Kadlecová - Č. Budějovice 2. místo Denisa Fekiačová - Ostrov 3. místo Aneta Poláková - Ronov 4. místo Nikola Zlámalová - Holešov 7. místo   Juniorky starší Tereza Rejlová - Ronov 1. místo Jana Žikavská - Ostrov 2....

Mistrovství ČR sólo, duo Ronov 2009

Párové disciplíny

28.05.2009 15:38
Duo klasická mažoretka děti Kateřina Lancová a Pavla Lancová Bambini Ronov - 4. místo Juniorky starší Lenka Dujková a Barbora Maťová Holešov - 1. místo   Duo s hůlkou a rekvizitami děti Kateřina Lancová a Pavla Lancová Bambini Ronov - 4. místo Zuzana Štěpánová a Klára Štěpánová Bystřice -...

Sólové disciplíny

28.05.2009 15:37
Klasická mažoretka děti Karla Zelinková 2. místo Junior mladší Michaela Čejková 1. místo   Sólo s hůlkou a rekvizitami  Junior starší Monika Šubínová Avanti Čáslav 2. místo  Senior Lucie Matoušková - Ostrov 3.místo

Mistovství Moravy a Slezska - Veselí nad Moravou 2009

Dua klasická mažoretka

14.05.2009 19:24
Adéla Novotná a Michaela Frischová - Arnika, Moravská Třebová (6.místo)

Sóla s hůlkou a rekvizitami

14.05.2009 19:23
Tina Kolomá - Arnika, Moravská Třebová (2. místo)   Kateřina Dudová - Moravské děti, Holešov (6. místo)

Mistrovstí Čech - Klatovy 2009

Rhytmická taneční dua

14.05.2009 19:17
Junior mladší Anita Vajsejtlová a Livie Francová - Praha Junior starší Aneta Poláková a Eva Auersvaldová - Rondo, Ronov nad Doubravou (3. místo)  

Dua klasické mažoretky

14.05.2009 19:16
Kateřina Lancová a Pavla Lancová - Bambini, Ronov nad Doubravou (1. místo)

Dua s hůlkou a rekvizitami

14.05.2009 19:05
Nela Daruová a Kristýna Nováková - Bambini, Ronov nad Doubravou (1. místo) Kateřina Lancová a Pavla Lancová - Bambini, Ronov nad Doubravou (2. místo)   Tereza a Kristýna Rejlovi - Rondo, Ronov na Doubravou (3. místo)

Sóla klasická mažoretka a sóla s hůlkou a rekvizitami

14.05.2009 18:58
Veronika Kadlecová - Panenky ČB   Livie Francová - Praha Jana Krausová - Jablonecká jablíčka, Jablonec nad Nisou (10.-13. místo)

Mistrovství Evropy Brno 2008

Parade corp

11.10.2008 17:09
Šance hranice - 3. místo děti  Panenky Hranice - 2.  místo senior

Exhibition Corp

11.10.2008 17:09
Panenky České Budějovice - 3. místo děti   Smíšek Hluk - 1. místo junior   Pomněnky Hranice - 3. místo senior    

Show group

11.10.2008 17:09
Smíšek Hluk - 2. místo junior  

Sóla a dua

11.10.2008 17:08
  Sóla Veronika Kadlecová - 6. místo děti   Veronika Kafková - 9. místo děti   Denisa Fekiačová - 11. místo preeten   Markéta Švandová - 14. místo preeten   Eva Formánková - 11. místo junior   Lucie Matoušková - 15. místo junior   Lenka Dujková - 16. místo...

MČR v twirlingu - Nymburk

MČR v twirlingu - Nymburk

29.06.2008 09:21
Poděbradské mažoretky - Exhibicion corp Smíšek hluk - Exhibicion corp  Oskarky - Dance Twirl Rondo 1 - Exhibicion corp Rondo 2 - Exhibicion corp Rondo - showgoup Panenky České Budějovice - dance twirl Avanti exhibition corps, Avanti Team Dance, Avanti Star exhibition corps,

MČR sóla, dua - Ronov

MČR sóla, dua - Ronov

29.06.2008 09:06
Pomněnky Hranice -   Lucie Bartochová a Klára Nováčková- Duo Pochod, Lucie Bartochová a Klára Nováčková- Duo Tanec       Panenky České Budějovice -   Veronika Kadlecová - sólo děti  Veronika Kadlecová - sólo děti rekvizity     Avanti + Avanti star...

Mistrovství Mor. a Slezska sólo, duo

Mistrovství Mor. a Slezska sólo, duo

30.06.2008 08:30
Klára Nováková Smíšek Hluk   Kateřina Dudová Nikola Zlámalová Holešov,    Lucie Bratochová Klára Nováčková Pomněnky,  Michaela Gramerová Gabriela Juřicová Pomněnky,   Ilona Suchomelová, Zuzana Svinkov Spiders,

Mistrovství Čech - Klatovy

Mistrovství Čech - Klatovy

03.07.2008 16:51
Veronika Kadlecová - Panenky ČB - sólo děti povinna hudba Aneta Poláková a Simona Jeřábková - Rondo Ronov   Tereza Rejlová a Kristýna Rejlová - Rondo Ronov -  duo juniorky rekvizity   Eva Auersvaldová a Kristýna Rejlová - Rondo Ronov - duo juniorky povinná hudba

ME Granollers

Me Granollers

29.06.2008 09:02
Veronika Kadlecová,   Lenka Doleželová, Josef Hlaváček solo 1 baton, Eliška Starková solo rhytmic twirl, Eliška Starková solo 1 baton, Tereza Rejlová solo 1 baton, Denisa Fekiačová solo 1 baton, Jana Medunová a Tereza Rejlová