Archiv článků
Dua s rekvizitami
31.05.2010 16:49
Děti
1. místo - Barbora Dušková, Anežka Pertlová - Avanti Čáslav
2. místo - Kateřina Lancová, Pavla Lancová - Rondo Ronov
Juniorky mladší
1. místo - Nela Daruová, Kristýna Nováková - Rondo Ronov
4. místo - Livie Francová, Anita Vajsejtlová - Dandelions Prague
Juniorky starší
2. místo...
Sóla s rekvizitami
31.05.2010 16:30
Děti
6. místo - Beata Šubínová - Avanti Čáslav
7. místo - Michaela Vajsejtlová - Mariánky Praha
Juniorky mladší
2. místo - Veronika Kadlecová - Panenky České Budějovice
3. místo - Nikola Zlámalová - mažoretky Holešov
5. místo - Kristýna Ronovská - Avanti...
Dua klasická mažoretka
31.05.2010 16:04
Děti
1. místo - Veronika Šindelářová, Tereza Daruová - Rondo Ronov
3. místo - Jana Petrowská, Jana Pertlová - Avanti Čáslav
5. místo - Lucie Zlámalová, Kateřina Lucká - mažoretky Holešov
Junior mladší
2. místo - Kateřina Dudová, Tereza Műllerová - mažoretky...
Sólo klasická mažoretka
31.05.2010 15:53
Děti
2. místo - Lenka Smýkalová - mažoretky Holešov
5. místo - Tereza Daruová - Rondo Ronov
7.-9. místo - Denisa Novotná - mažoretky Holešov
Junior mladší
5. místo - Eliška Pelikánová - Rondo Ronov
Junior starší
Aneta Mahrová - mažoretky...
Dua
23.01.2010 08:45
Děti
Junior mladší
Lucie Hanzalíková Veronika Kadlecová Panenky ČB - 1. místo
Denisa Fekiačová Th Tran Nguyenová Oskarky Ostrov - 2. místo
Nela Darunová Kristýna Nováková Rondo Ronov - 3. místo
Junior starší
Kateřina Outlá Michaela Šípková Poděbrady - 1. místo
Jana...
skupiny
18.01.2010 17:22
Twirlingový team
Junior
1. místo Twirlgirls Poděbrady, Ronov
Dance team
Junior
1. místo Oskarky Ostrov
4. místo Smíšek Hluk
Senior
2. místo Rondo Ronov
3. místo Sedmikrásky Žatec
sóla povinná hudba
18.01.2010 17:22
Sólo 1 hůlka
Děti
1. místo Michaela Staňková Modern Klatovy
2. místo Kateřina Burdová Litvínovské mažoretky
3. místo Linda Kovačíková Litvínovské mažoretky
Juniorky mladší
1. místo Tereza Provazníková Oskarky Ostrov
2. místo...
rytmická sóla
18.01.2010 17:14
Juniorky mladší
Barbora Novotná - Střípky Olešnice - 1. místo
Denisa Fekiačová - Oskarky Ostrov - 2. místo
Lucie Hanzalíková - Panenky České Budějovice - 3. místo
Eva Kunzmannová - Oskarky Ostrov - 4. místo
Veronika Kadlecová - Panenky České Budějovice - 5....
Sestřihy
07.11.2009 17:04Parade corps
07.11.2009 16:59
junior (Panenky ČB) 2. místo
Senior (Litvinovské mažoretky) 4. místo
Záznamy: 21 - 30 ze 76